מחלקות בבית אבות עטרת רימונים

בית אבות "עטרת רימונים" בבני ברק שייך לרשת "ביחד" המפעילה מוסדות דיור לדיירים סיעודיים, תשושים ותשושי נפש. בבית האבות יש מחלקות ייעודיות לתשושי נפש ומחלקות סיעודיות, ביניהן מחלקה ייעודית לגברים ומחלקה לנשים. 
יש מחלקה סיעודית מורכבת שעובדת עם כל קופות החולים.

הדיירים בבית אבות "עטרת רימונים" זוכים לתנאים ברמה גבוהה, לטיפול מסור על ידי צוות מקצועי ומנוסה, לשירותי רפואה וסיעוד במקום עצמו, לתזונה מותאמת אישית, לשירותי דת ועוד. כמו כן, הדיירים נהנים ממגוון טיפולים המותאמים למצבם הבריאותי והסיעודי, לדוגמה ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה, ולתכנית פנאי עשירה ומגוונת הכוללת בין השאר טיפול באמנות, חוגי יצירה, מופעי תרבות ומוזיקה, הרצאות אורח בנושאי אקטואליה, דת, תנ"ך, היסטוריה ועוד.7 מחלקות סיעודיות 
בבית אבות "עטרת רימונים" ישנן 7 מחלקות סיעודיות, ביניהן מחלקת אחת ייעודית לנשים בלבד ומחלקה ייעודית נוספת רק לגברים. במרכז הסיעוד המודרני והמתקדם בבית האבות כל הציוד הנדרש למטופלים, לרבות מיטות נוחות עם מזרנים מיוחדים בהתאמה למצב הסיעודי של הדייר, אבזור נדיב וברמה גבוהה במיוחד, לחצן קריאה ליד כל מיטה, ציוד עזר לניידות, ציוד בטיחותי להגנה על בריאותם ובטיחותם של הדיירים כגון מעקות נירוסטה במקלחת ובמיטה, כסאות רחצה ייעודיים למניעת נפילה או החלקה וכדומה.

מרכז הסיעוד תוכנן בקפידה בהתאמה לצרכים הייחודיים של מטופלים סיעודיים, המחלקות מעוצבות ומציעות אווירה נעימה ומרגיעה, וזאת במטרה לאפשר לדיירים במקום ליהנות מאיכות חיים גבוהה, לשמור על כבודם וחירותם ולספק גם למשפחות הדיירים תנאים נוחים בעת ביקורם במקום.
השירות במחלקות הסיעודיות מותאם באופן מושלם ואישי לצרכי המטופל ומצבו הבריאותי והנפשי. השירות כולל בין השאר טיפולי פיזיותרפיה על ידי צוות מוסמך ומנוסה על מנת לשמור על ניידות מקסימלית של המטופל, טיפול באמנות ובמוזיקה, טיפול עם בעלי חיים וכדומה. כמו כן, הדיירים זוכים למגוון פעילויות העשרה, לרבות חוגים, הרצאות ומופעים. מדי יום יש תכנית העשרה מגוונת למשך שעתיים לפחות.
כדאי לדעת כי המחלקות הסיעודיות בבית האבות הותאמו מראש לגילאים ולמצבים קוגניטיביים ורפואיים שונים, ישנה הפרדה בין גברים לנשים על מנת לאפשר לשומרי מסורת ודתיים לזכות בתנאים הנוחים ביותר בהתאמה למצבם ולאמונתם. 

מחלקת תשושי נפש
שתי מחלקות לתשושי נפש בבית אבות "עטרת רימונים" תוכננו ועוצבו לפי סטנדרטים גבוהים במיוחד כמו חדרי אירוח במלון יוקרתי, במטרה לספק אווירה נעימה ואיכות חיים גבוהה לדיירים. החדרים במחלקת תשושי נפש תוכננו במיוחד למטופלים הסובלים מירידה קוגניטיבית, דמנציה, אלצהיימר ובעיות נוספות. רמת האבזור של המחלקה גבוהה במיוחד וכוללת ציוד בטיחותי להגנה מושלמת על הדיירים.

דיירים השוהים במחלקות לתשוש נפש זוכים לטיפול רפואי ברמה הגבוהה ביותר, להשגחה מסביב לשעון, לטיפולים המותאמים למצבם הבריאותי, הנפשי והקוגניטיבי, ולשירותי הערכה וטיפול על ידי פסיכיאטר ופסיכו-גריאטר, לרבות מתן תרופות בהתאם לצורך. משפחות הדיירים מוזמנות לבקר במקום כל שעות היום, ניתן לבקר את הדייר עד השעה 20:00.  נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA