איגרת למשפחות של רשת ביחד

מאת הנהלת הרשת ומנהלי הבתים ברשת

לכל משפחת ביחד

בזמנים קשים אלו ברצוני להודות לכולכם על שיתוף הפעולה ולהתנצל על חוסר היכולת להתראות עם יקיריכם.
המציאות הקשה שנכפתה עלינו והדאגה הרבה לשלומם של כל הדיירים היא מעל הכל.!!!
אנו  עובדים מעל ומעבר בכל תחום אפשרי הנוגע לביטחון ובריאות דיירינו!
אם ברכש מסיבי של ציוד מגן וחיטוי מיוחד ,קנית טבלטים לתקשורת שוטפת בין הדירים למשפחות ,העסקת עובדים במתכונת חירום ובהכנת הבתים לכל תרחיש אפשרי חס וחלילה. איננו חוסכים בשום תחום ובשום אמצעים, למרות שהתמודדות עם בעיה בהיקף כזה מעולם לא נלקחה בחשבון כולל על ידי משרד הבריאות , בתמחור שרותי האשפוז. 
כחלק מהאמצעים הנוספים שנקטנו, דאגנו לסגר המוסדות עוד לפני הוראות משרד הבריאות, למקומות לינה במוסדות לרוב העובדים, כדי למזער את החשיפה שלהם במרחב הציבורי.
חלק מהאתגרים הרבים שאנו מתמודדים איתם העדר ציוד מיגון זמין ורכישה בכל מחיר, גיוס ושימור הצוות בימים קשים כאלה, הערכות לתסריטים שונים במגבלות המבנים הנתונים אתגרים רבים אחרים.
את כל אלה אנו עושים (לצערנו) כמעט ללא תמיכה כלשהי וללא שום הנחיות ברורות  ממשרד הבריאות.
יש לזכור שהמוסדות בארץ הינם מוסדות הנותנים שירות סיעודי ולא היו אמורים להיות ערוכים לטיפול באירוע מסוג האירוע אותו אנו חווים, כמו כן- לרשות המוסדות לא עומדים אמצעים שקיימים  ברשות משרד הבריאות-כמו עריכת בדיקות לזיהוי וירוס  קורונה, החלטות על מניעת כניסה או סגרים, גיוס משאבי כוח אדם לאומי (חיילים וכו’) –למרות כל אלה אנו עושים כל מה שניתן  במסגרת היכולות שלנו ואף הרבה מעבר לכך-ללא חיסכון בזמן או במשאבים.
אנו מודים  לעובדים שלנו ,מעריכים את מסירותם העצומה ואת מסירותם ליקירכם שהם גם יקירינו, כל משך ימות השנה-ובתקופה זו בפרט.

בברכת חג שמח ובריאות לכולנו,

דודי ברימר | קוסטה גרינשפון | דרור קוטיגרו | צביקה זמיר | שלומי לוקר | אבנר אברהם

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA