מרכז עטרת רימונים​

בית אבות סיעודי המוביל באיכות הטיפול​

המחלקות שלנו

סיעודי

סיעודי מורכב

תשושי נפש

סיעודי

סיעודי מורכב

תשושי נפש

בית אבות סיעודי גריאטרי עטרת רימונים הוא חלק מרשת "ביחד" המפעילה 5 בתי אבות סיעודיים. עטרת רימונים מונה מחלקות לאנשים סיעודיים ומחלקות מיוחדות לחולים עם דמנציה, אשר מתהלכים באופן עצמאי או בעזרת מקל או הליכון. 7 מחלקות לדיירים סיעודיים, כאשר מתוכן אחת לגברים ואחת לנשים (היחידות בארץ), 2 מחלקות לתשושי נפש ומחלקה 1 לסיעודי מורכב.
מוסדנו בנוי לפי פרוגרמה חדשה של משרד הבריאות, מצויד בציוד הכי חדיש ומתקדם ובעל למעלה מ-30 שנות ניסיון.

מרכז סיעודי עטרת רימונים ממוקם מעל מרכז מסחרי-רימונים הכולל סופר מרקט גדול, בית מרקחת, חנויות קוסמטיקה, ציוד לבית, ספרים, חנויות אופטיקה ואלקטרוניקה, גלידריה, קונדיטוריה וסניפי בנקים. במקום עצמו יש לובי גדול ומפואר עם מערכות ישיבה נוחות, מרפסות שמש ופינות מוצלות המאפשרות שהות נעימה מחוץ למחלקות בליווי בני משפחה ומכרים.

המרכז עובד עם כלל קופות החולים: כללית, מכבי שירותי בריאות, מאוחדת ולאומית.

לתיאום סיור

היתרונות שלנו

בית אבות "עטרת רימונים" בבני ברק שייך לרשת "ביחד" המפעילה מוסדות דיור לדיירים סיעודיים, תשושים ותשושי נפש. בבית האבות יש מחלקות ייעודיות לתשושי נפש ומחלקות סיעודיות, ביניהן מחלקה ייעודית לגברים ומחלקה לנשים. יש מחלקה סיעודית מורכבת שעובדת עם כל קופות החולים.

עם קבלתו של הדייר, נערך מעקב הסתגלות, נבנית תוכנית טיפולים, נערכת פגישת תיאום ציפיות עם המשפחה, עו"ס מלווה את הדייר ומשפחתו ומסייעת ברגישות ובמקצועיות במהלך ההתאקלמות.

שיקוף מהלך הטיפול, תיעוד, עדכון, התאמה תפקודית, שמירה על קשר רציף עם המשפחות, זמינות ומענה הולם, לצורך יצירת קשר עם בני משפחה ושליחת עדכונים. כל זאת, מתוך רצון לעודד שותפות מלאה ודירבון עם הדייר ומשפחתו.

המקצועיות שלנו נמדדת עפ"י קריטריונים של משרד הבריאות ועפ"י סקרים וביקורות של דיירים ובני משפחותיהם. בסקר שביעות רצון שנערך בקרב משפחות הדיירים זכה הבית לציון גבוה במיוחד. 

הדיירים נהנים מדי יום מפעילות ענפה הכוללת- התעמלות, קבוצות נושא, הרצאות, שירה בציבור, פעילות עם בעלי חיים, אפייה, יציאה לפארק גדול סמוך לבית האבות, סדנת פוטותרפיה ועוד. לטובת ניצולי השואה מתקיים שיתוף פעולה עם "עמותת אלה" המעניקה טיפוליים רגשיים במגוון שיטות.

קביעת סיור

אנו שמחים להזמינכם לסיור באחד מבתי הרשת

לתיאום סיור השאירו פרטים

דילוג לתוכן