חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

072-395-3726

דברו איתנו

info@beyahad.co.il

כתבו לנו

קדימה | בני ברק | רמת גן

בקרו אותנו

מדיניות האתר

מדיניות פרטיות

"מעונות יניב בע"מ ח.פ: 512303215 ("אנחנו") מפעילה את האתר https://beyahad.co.il/ ("האתר"), המאוחסן בישראל. אנו רוצים שאת/ה המבקרים באתר הציבורי שלנו להבין כיצד אנו אוספים ומשתמשים בנתונים אודות הביקורים באתר שלנו.  מדיניות הפרטיות שלהלן מציגה איזה מידע האתר אוסף ולאילו מטרות הוא משמש. למטרות מכירות ותמיכה האתר אוסף מידע המאפשר זיהוי אישי (מידע רגיש) שהוא מידע שמזהה אותך. זה עלול לכלול את שמך, כתובת, כתובת דוא"ל, מספר טלפון או פקס, כתובת IP ומידע מסוים אחר, אותם אנו מסבירים ביתר פירוט בהמשך. אנו משתמשים גם בעוגיות, שאוספות צורות מסוימות של מידע מהמחשב שלך בכדי לעזור לנו לפקח ולשפר את השימוש באתר ואת ביצועיו.

את/ה יכולים לבחור שלא לספק לנו מידע זה, איננו חושפים מידע זה לצדדים שלישיים למטרות השיווק שלהם, אך אנו משתמשים בתוכנות ושירותים של צד שלישי כדי לסייע לנו בניתוח מידע הנוגע לשימוש באתר. אנו עשויים לחשוף את המידע שלך לאחרים למטרות אחרות, במיוחד אם נדרש לעשות כן על פי חוק. מדיניות הפרטיות של האתר מוגשת להלן ועליכם ליצור קשר עם info@beyahad.co.il אם יש לכם שאלות או חששות לגבי מדיניות זו או השימוש במידע שלכם.

 

מידע שאנחנו אוספים

זוהי מדיניות הפרטיות המקוונת שלנו ("מדיניות פרטיות באינטרנט"). מדיניות פרטיות אינטרנט זו חלה רק על פעילויות בהן אנו עוסקים באתר ואינה חלה על פעילויות שאינן מקוונות או אינן קשורות לאתר.  עליך לשים לב שמדיניות פרטיות שונות עשויה לחול על חלקים אחרים בנוכחות האינטרנט של מעונות יניב בע"מ למשל אזורים מוגנים באמצעות סיסמה.

אנו עשויים לאסוף שני סוגים של מידע דרך אתר זה: מידע אנונימי ו- מידע רגיש. אנו אוספים נתונים אנונימיים מסוימים לגבי השימוש באתר. מידע זה אינו מזהה משתמשים באופן אישי, בפני עצמו או בשילוב עם מידע אחר. אנו אוספים אותו כדי לשפר את ביצועי האתר. הנתונים האנונימיים שאנו אוספים יכולים לכלול מידע כגון סוג הדפדפן בו אתה משתמש, כתובת IP ואורך ביקורך באתר.

אנו עשויים לבקש מכם לספק מידע רגיש באתר שיכול לכלול את שמכם, כתובת, מספר טלפון, מספר פקס, שם חברה או כתובת דואר אלקטרוני. ניתן לאסוף מידע זה כשאתה שולח לנו משוב או דואר אלקטרוני, כשאתה נרשם לשירותים מסוימים, כשאנחנו קובעים עוגיות, או ישירות בתגובה לפניות באתר. בכל המקרים האלה אתה בוחר אם לספק לנו את המידע רגיש  אך חלקים מסוימים מהאתר עשויים לא להיות זמינים עבורך אם לא תספק את ה מידע רגיש   – המבוקש.

 

עוגיות

קובצי Cookie הם פיסות נתונים שמאוחסנות במטמון או מאוחסנים במחשב שלך על בסיס פעילות אינטרנט אנו משתמשים בעוגיות כדי לעקוב אחר הפעילות האישית במצטבר לשיפור האתר. המידע שאנו עשויים לאסוף כולל כתובת IP, שפת משתמש, מערכת ההפעלה, סוג הדפדפן, נוכחות / היעדרות של יישומי פלאגין "פלאש", רזולוציית המסך, סוג החיבור ומידע שמזהה את העוגיה. עם זאת, בדרך כלל לא נאסף מידע על משתמשים אחר.

 

שימוש וחשיפת מידע

איננו מוכרים, סוחרים או משכירים לאחרים את המידע האישי שלך הנאסף באתר.

 

שימושים על ידי 

אנו משתמשים במידע שנאסף דרך האתר למטרות סטטיסטיות ולשיפור האתר, כמו גם למטרות השיווק שלנו ושליחת אליך דוא"ל מסחרי. לעתים קרובות אנו עוסקים בתוכנות או בשירותים של צד שלישי כדי לסייע לנו בניתוחים אלה. כעניין מעשי, עלינו לשחרר את כתובת הדואר שלך לשירות דואר או שליחים בכדי למסור מידע שביקשת. אנו משתמשים בצדדים שלישיים כדי לסייע לנו במאמצי השיווק שלנו, כולל סיוע לנו בשליחת דוא"ל אליך. זה עשוי לכלול שליחת עלוני אלקטרוניים בחינם והודעות דוא"ל לקידום מכירות עבור מוצרים ו / או שירותים המוצעים באתר שלנו כשירות. אנו עשויים לשלוח אליכם עלוני מידע וכתובות דוא"ל המפרטות מבצעים שוטפים ומבצעים שוטפים מאתנו או דרך שותפי השירות שלנו לצד שלישי. למרות זאת,

אנו עשויים לחשוף את ה מידע רגיש  – PII על מנת להשיב להזמנה, צו בית משפט או בקשה כזו אחרת. אנו עשויים לספק מידע כזה המאפשר זיהוי אישי בתגובה לבקשת סוכנות אכיפת החוק או כנדרש אחרת בחוק. אנו עשויים לספק את המידע רגיש שלך לצד שלישי אם אנו מגישים פשיטת רגל, או שיש העברת נכסים או בעלות בקשר לארגונים מחדש של חברות מוצעות או מושלמות, כגון מיזוגים, רכישות או מכירות של יחידות עסקיות.

 

שימושים על ידי צדדים שלישיים

אנו לא מספקים את המידע רגיש שלך לצד שלישי כלשהו למטרות שיווק משלהם.

 

אתרי אינטרנט אחרים

איננו אחראים למדיניות הפרטיות של אתרים אליהם האתר מקשר. אם אתה מספק מידע כלשהו לצדדים שלישיים כאלה, עשויים לחול כללים שונים לגבי איסוף והשימוש במע"מ שלך. אנו ממליצים בחום לעיין במדיניות הפרטיות של צד שלישי כזה לפני שתמסור להם נתונים. איננו אחראים למדיניות או לנהוג של צדדים שלישיים. אנא שימו לב כי האתר שלנו ואתרי האסתטיקה הביו-רפואיים העתידיים עשויים להכיל קישורים לאתרים אחרים באינטרנט הנמצאים בבעלות ומופעלת על ידי צדדים שלישיים. נוהלי המידע של אותם אתרי אינטרנט המקושרים לאתר אינם מכוסים במדיניות פרטיות זו. אתרים אחרים אלה עשויים לשלוח קובצי Cookie משלהם או קובצי GIF ברורים למשתמשים, לאסוף נתונים או לבקש מידע המאפשר זיהוי אישי. איננו יכולים לשלוט על אוסף מידע זה. בנוסף, איננו אחראים לתוכן של אתרי אינטרנט אליהם אתר זה מקשר. אין לנו שום שליטה על פרסומים או הודעות שפורסמו על ידי משתמשים בלוחות דיונים, ספרי אורחים או שדות הערות משתמשים דומים הזמינים בכל דפים מקושרים, ואנחנו לא אחראים לתוכן כזה. עליך ליצור קשר ישירות עם גורמים אלה אם יש לך שאלות כלשהן לגבי השימוש בהם במידע שהם אוספים, או באחת מההערות או המידע שמשתמשים באתרים אלה.

 

אבטחה

אנו נוקטים בצעדים המתאימים לניהול פרטיות המידע רגיש  שלך ואבטחת האתר. עם זאת, איננו יכולים להבטיח את אבטחת המידע הנחשף באופן מקוון.

 

ילדים

איננו אוספים ביודעין מידע רגיש  מילדים מתחת לגיל 13. ילדים אינם מורשים להשתמש באתר או בשירותיו, ואנו מבקשים מילדים מתחת לגיל 13 שלא למסור מידע אישי כלשהו לאתר. מאחר ומידע לגבי ילדים מתחת לגיל 13 לא נאסף, האתר אינו מפיץ ביודעין מידע רגיש  ביחס לילדים מתחת לגיל 13.

 

תיקונים ועדכונים

אם ברצונך לשנות או לעדכן כל מידע שקיבלנו, אנא צור קשר עם  info@beyahad.co.il

 

שינויים במדיניות הפרטיות

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות מדיניות פרטיות אינטרנט זו בכל עת. אנו נודיע לך על ידי פרסום תיקון למדיניות הפרטיות באתר. שינויים כאלה ייכנסו לתוקף ביום פרסומם. אנו ממליצים לך לעיין בתדירות גבוהה במדיניות פרטיות זו על כל שינוי.

קביעת סיור

אנו שמחים להזמינכם לסיור באחד מבתי הרשת

לתיאום סיור השאירו פרטים

דילוג לתוכן