מרכז סיעוד וותיקים

דברו איתנו 072-3944944

רחוב עמרם גאון 2, בני ברק (גבול רמת גן)

בית אבות סיעודי המוביל באיכות הטיפול

מרכז סיעוד וותיקים

דברו איתנו 072-3944944

רחוב עמרם גאון 2, בני ברק (גבול רמת גן)

בית אבות סיעודי המוביל באיכות הטיפול

המחלקות שלנו

תשושי נפש

שיקום

סיעודי

תשושי נפש

שיקום

סיעודי

במרכז סיעוד ותיקים יש מחלקה חדשנית ומתקדמת לתשושי נפש, בה הקדמה והטכנולוגיה משתלבים עם צוות רפואי ותיק ומקצועי.

הצטרפו למחלקה לתשושי נפש בגבול רמת גן בני ברק – בית איכותי עם אווירה משפחתית וחמה, במימון פרטי או במימון משרד הבריאות.

מחלקת תשושי נפש במרכז סיעוד וותיקים מיועדת לאנשים אשר סובלים ממחלות דמנציה שונות עם התמחות במחלת אלצהיימר.  המחלקות מרווחות מעל דרישות משרד הבריאות עם מרפסת מקורה, במחלקה יש דגש בפעילות היום יומית עם עובדי הפעלה יעודיים המתמחים בהפעלת דיירים עם דמנציה במגוון פעילות כגון: ליטוף חיות, ליצנים רפואים, עגלת סוזלן להירגעות, פסיכולוגית לתמיכה בקשיש ומשפחתו ורופא צמוד עם מומחיות בגריאטריה ובפסיכוגריאטריה. הדיירים שוהים 2 בחדר עם שירותים ומקלחת צמודים לכול חדר.
 
צוות המרכז הינו צוות ותיק ומנוסה, שרובו עבד במקום מושבו הקודם של המרכז. במרכז שוהים דיירים בגילאים שונים ומגוונים, אשר חלקם גרים בו במימון משרד הבריאות, וחלקם דיירים במימון פרטי. צוותנו המקצועי מסייע ומייעץ בתהליך קבלת קוד למשפחות המעוניינות בהליך זה.
 

כל מחלקה פרושה על פני קומה שלמה, ומציעה חדרים זוגיים ברמה המלונאית הגבוהה ביותר, לובי קומתי ומרפסת רחבת ידיים. כמו כן בכל מחלקה פועל צוות מחלקתי הכולל אח אחראי, אחים ורופאים במשמרות של 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע, ומטפלים.

בכל קומה קיים מרחב מוגן בו ניתן לשכן את כל דיירי המחלקה בשעת חירום, ללא צורך לניידם בין קומות. כל הדיירים נהנים ממיטות וריהוט חדשים ומשירות אישי הכולל רחצה, האכלה, החלפה יומיומית של כלי המיטה, ושירותי כביסה של ביגוד אישי מסומן.

המרכז עובד עם כלל קופות החולים.

לתיאום סיור

היתרונות שלנו

מרכז סיעוד וותיקים, נוסד מחדש בשנת 2015, במבנה מפואר, מרווח, חדיש ומותאם לכל הצרכים של הדיירים ובני משפחותיהם.

המרכז מונה שמונה מחלקות: 4 לדיירים סיעודיים, 2 לדיירים תשושי נפש, אחת לסיעודי מורכב ואחת לשיקום.

בכל המחלקות יש רופא 24 שעות ביממה.

עם קבלתו של הדייר, נערך מעקב הסתגלות, נבנית תוכנית טיפולים, נערכת פגישת תיאום ציפיות עם המשפחה, עו"ס מלווה את הדייר ומשפחתו ומסייעת ברגישות ובמקצועיות במהלך ההתאקלמות.

שיקוף מהלך הטיפול, תיעוד, עדכון, התאמה תפקודית, שמירה על קשר רציף עם המשפחות, זמינות ומענה הולם, לצורך יצירת קשר עם בני משפחה ושליחת עדכונים. כל זאת, מתוך רצון לעודד שותפות מלאה ודירבון עם הדייר ומשפחתו.

המקצועיות שלנו נמדדת עפ"י קריטריונים של משרד הבריאות ועפ"י סקרים וביקורות של דיירים ובני משפחותיהם. בסקר שביעות רצון שנערך בקרב משפחות הדיירים זכה הבית לציון גבוה במיוחד. 

הדיירים נהנים מדי יום מפעילות ענפה הכוללת- התעמלות, קבוצות נושא, הרצאות, שירה בציבור, פעילות עם בעלי חיים, אפייה, יציאה לפארק גדול סמוך לבית האבות, סדנת פוטותרפיה ועוד. לטובת ניצולי השואה מתקיים שיתוף פעולה עם "עמותת אלה" המעניקה טיפוליים רגשיים במגוון שיטות.

קביעת סיור

אנו שמחים להזמינכם לסיור באחד מבתי הרשת

לתיאום סיור השאירו פרטים

דילוג לתוכן