חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

072-395-3726

דברו איתנו

info@beyahad.co.il

כתבו לנו

קדימה | בני ברק | רמת גן

בקרו אותנו

אודות

רשת ביחד

רשת ביחד

הבתים שלנו

רשת ביחד מעטפת שירותים מותאמים אישית לדייר

רשת ביחד מפעילה מוסדות דיור לדיירים סיעודיים, תשושים ותשושי נפש מאז 1986. בתי הרשת מתאפיינים בטיפול ושירות איכותיים ברמה בלתי מתפשרת, צוותים מיומנים ומסורים, וסביבת מחייה מוקפדת, אסתטית, נעימה ופונקציונלית, הן בשטחים הפרטיים והן בשטחים הציבוריים.

P1005825

עטרת רימונים

בני ברק
P1006155

מרכז סיעוד וותיקים

בני ברק (גבול ר"ג)
P1006920

הבית לאזרחים וותיקים

קדימה
980x625_31815217402971958b1

בית הורים ביחד

בני ברק

השירותים שלנו

שירותי רופא וצוות סיעודי

הרופאים והצוות הסיעודי מלווים את הדיירים לאורך כל תקופת שהותם במקום ועורכים להם ביקורים באופן קבוע. באופן שוטף מנטר הרופא את מצב העירנות של המטופל ובוחן את תפקודו היומיומי ולעיתים, במידת הצורך הוא מבצע איזון תרופתי.

פיזיותרפיה

ברשת קיימות מחלקות פיזיותרפיה עם צוות פיזיותרפיסטים מקצועי והמכשור המתקדם בתחום. כאשר קולטים דייר חדש צרכיו נבחנים ע"י פיזיותרפיסט ובהתאם לבדיקתו נבנית תכנית טיפול אשר כוללת מפגשי טיפול פרטניים במכון הפיזיותרפיה, השתתפות בטיפול קבוצתי במחלקה ותרגולים במחלקה, בליווי וסיוע של מטפל.

פעולות תעסוקה וריפוי בעיסוק

עיסוק בפעילות מנטאלית תורמת להפחתת הסיכוי ללקות בדמנציה. שבועיים מרגע הגעתו של דייר חדש למחלקה, הוא עובר אבחון והערכה, אלו נועדו לצורך קביעת מסגרת התערבות פרטנית או קבוצתית, אשר מטרתה העיקרית הוא שיפור מיומנויות ושינוי משמעותי בתפקוד הדייר בסביבת חייו הטבעית. המחלקות מאויישות ע"י צוותי ריפוי בעיסוק, האחראים על גיבוש תכניות הפעילות וסביבת פעילות מוכוונת.

יעוץ ומעקב תזונתי

תזונה היא עניין מהותי המשפיע מאוד על אורח חייו של כל אדם, כל שכן על אדם מבוגר. דיירים הנקלטים בבתי הרשת, עוברים סדרת בדיקות הקשורות לתזונה שלהם. לאחר הבדיקות מקיימות התזונאיות שיחה אישית עם הדייר ובני משפחתו, לומדות על הרגלי האכילה של הדייר עד ליום קליטתו במקום ומתאימות לדייר מזונות אשר מותאמים למצבו התזונתי וכן להעדפותיו האישיות. במידת הצורך מוסיפות התזונאיות מזון רפואי.

טיפול בידי קלינאי תקשורת

תפקידה של קלינאית התקשורת הוא לייעץ ולטפל בקשיים בבליעה, קשיים בשמיעה וקשיים בשפה ותקשורת. בעת קליטה של דייר חדש מבצעת קלינאית התקשורת אבחון של תפקודי הבליעה ובהתאם לכך לוקחת חלק בהחלטות הקשורות במרקם האוכל, שתייה, הזנה ועוד. קלינאית התקשורת אחראית גם על תחום השמיעה ועל הסובלים מקשיים בתקשורת ובדיבור . היא מזהה את הדיירים הזקוקים לאבחון ובמידת הצורך מפנה אותם לגורמים הרלוונטיים לטיפול ושיקום .

שירותי עובדת סוציאלית

העובדות הסוציאליות בבתי הרשת מבצעות קבלה, ליווי ומעקב אחר התאקלמותו של הדייר במשכנו החדש. מתוקף תפקידן, הן מייעצות לדייר ולבני משפחתו בדבר מיצוי זכויותיו בחוק. הדייר ובני משפחתו מקבלים מידע רלוונטי בדבר מיצוי הזכויות המשפטיות והכספיות וכן סיוע בהליכים הנדרשים מול הרשויות השונות.

הסיפור שלנו

רפואה שלמה מבחינתנו זה לא איחול או ברכה, רפואה שלמה היא מטרה.
הכל הרי מתחיל ברפואה טובה וכמו שכל פעולה משפיעה על מצב הבריאות שלנו, מצב הבריאות שלנו משפיע על כל פעולה.

ההבנה הזו היא שמנחה אותנו ולפיה גיבשנו את תפישת הרפואה הכוללת תפישה הרואה בכל אחד מהמערכים ברשת גורם התורם לתהליך הטיפולי, הציוד המתקדם, הצוות הרפואי המנוסה, חדרי המטפלים הייחודיים, התרופות הזמינות.

כל אלה, כשהם נתמכים בקשר חם, תזונה מאוזנת, ניקיון, תעסוקה וחיי חברה, מרכיבים יחד מערך רפואי שלם, יישומה בפועל של תפישת הרפואה הכוללת.

זו התחייבות שלקחנו על עצמנו ואנחנו רואים בה שליחות, שליחות שמובילה אותנו.

ביחד
רשת בתי הורים המובילה ברפואה

מאמרים אחרונים

צרו קשר

קביעת סיור

אנו שמחים להזמינכם לסיור באחד מבתי הרשת

לתיאום סיור השאירו פרטים

דילוג לתוכן