חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

072-395-3726

דברו איתנו

info@beyahad.co.il

כתבו לנו

קדימה | בני ברק | רמת גן

בקרו אותנו

P1006435

מתחזקים ביחד

משפחות יקרות,

בזמנים מאתגרים אלה, אנו עומדים מאוחדים כמשפחה, מחוברים באהבה, חוסן ותקווה. האירועים הנוכחיים מטלטלים את כולנו, אך אנו מוצאים כוח באחדות הקשר בינינו ובמסירות הבלתי מעורערת של משפחת "ביחד".

הצוותים בכל בתי הרשת ממשיכים להפגין מסירות ומקצועיות מדהימים ודואגים לבטיחות והרווחה של כל הדיירים. הם עברו הכשרה מקיפה, שהכינה אותם להתמודד עם מצבי חירום בדיוק ובזהירות, כיצד להתנהל בעת אזעקה וכיצד לתת לדיירים תחושת הגנה, בכל מחלקה קיים מרחב מוגן וסביבה מוגנת המבטיחה רמת אבטחה גבוהה ליקיריכם.

בשעתנו הקשה היו סמוכים ובטוחים, כי בני המשפחה שלכם נמצאים בידיים בטוחות, האמפטיה והניסיון של הצוות, משרים ביטחון לכל הדיירים תוך שמירה על תחושת שגרה בתוך הכאוס, הצוות נשאר ערני ומוכן, מתעדכן כל הזמן ומתאים את עצמו לכל מצב במהירות וביעילות.

מתוך דאגה לנפש העדינה והמודאגת של הקשישים החלטנו למנן ולמתן את הצפייה בטלוויזיה והגדרנו שתי צפיות ביום מהדורת חדשות בוקר ומהדורת ערב, בכל שאר היום הדיירים עסוקים בפעילות פנאי כבזמן שיגרה. בנוסף דיירים שמשפחותיהם מתגוררות בדרום יוצרים באמצעות הצוות קשר שוטף גם בשיחות וידאו.

אם יהיו הנחיות או עדכונים ספציפיים, אנו מחויבים לעדכן אתכם בהקדם, קווי התקשורת שלנו פתוחים עבורכם בני המשפחה בכל עת, ההבנה ושיתוף הפעולה שלכם חשובים לאין ערוך.

משפחת "ביחד" משתתפת בצערם העמוק של משפחות הנרצחים ומאחלת רפואה שלמה לפצועים, אנו סומכים על החיילים שלנו ומתפללים שישובו הביתה בשלום, העם שלנו חזק ושורד! זה הזמן להיתמך אחד בשני, להעניק עידוד ולטפח תקווה בתוך ליבנו. האחדות שלנו היא הכוח הגדול ביותר שלנו וביחד נתגבר על הכל.

לימים בהירים ושמחים יותר 💙

מאמרים
נוספים

צרו קשר

קביעת סיור

אנו שמחים להזמינכם לסיור באחד מבתי הרשת

לתיאום סיור השאירו פרטים

דילוג לתוכן