חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

072-395-3726

דברו איתנו

info@beyahad.co.il

כתבו לנו

קדימה | בני ברק | רמת גן

בקרו אותנו

בני ברק

אירועי ראש השנה לדיירים הוותיקים בבני ברק

       

לקראת החג בתי האבות "מרכז סיעוד וותיקים" ו"עטרת רימונים" של רשת "ביחד" בבני ברק כמרקחה,
הצוותים במחלקות מתכוננים ונערכים לחג ויש תכונה של התחדשות והתרגשות באוויר.
בבית האבות מרכז סיעוד וותיקים בבני ברק הוכנו כרטיסי ברכה, אנשי צוות יצאו לקנות את פירות החג, בעוד הרימון , תמר, תפוח ודבש כבר ממתינים.
במטבח התכונה רבה, התזונאית והטבח ישבו על התפריט.הטבחים שוקדים על משימותיהם, המקררים מפוצצים מכל טוב והכל לקראת היום הגדול.

שירי חג מתנגנים במחלקות כהכנה לחג והדיירים קיבלו הסבר על משמעות ראש השנה וסמלי החג.

בבית האבות "עטרת רימונים" החגיגות יחלו באירוע פתיחה לראש השנה : כל דיירי הבית יצטרפו לחגיגה במרפסת עם דני הזמר שינגן באקורדיון את שירי ראש השנה. לאחר מכן הדיירים יתכבדו בכיבוד קל , אחריו יתקבצו לקבוצת אפייה של עוגות דבש.

הדיירים מספרים : "יש אווירה של לקראת חג בבית. המורל גבוה ואנו מחכים בשמחה לחגוג עם החברים שלנו והצוות. שיהיה לכולנו שנה טובה ומוצלחת.
רשת ביחד מפעילה מוסדות דיור לדיירים סיעודיים באזור המרכז והשרון , בתי הרשת מתאפיינים בטיפול ושירות איכותיים, צוותים מיומנים ומסורים, וסביבת מחייה מוקפדת, אסתטית, נעימה ופונקציונלית, הן בשטחים הפרטיים והן בשטחים הציבוריים. הרשת רואה בשירות לדיירי הבתים שליחות אותה יש לבצע תוך ראיית רווחתו ובריאותו של הדייר כערך ראשון במעלה. הרשת מונה חמישה בתים, המתאימים לכל קשת האוכלוסיות, ולכולם מכנה משותף של טיפול מסור ומקצועי. כמו כן, מחלקות המיועדות לתשושי נפש, דמנציה, אלצהיימר, מחלקות סיעודיות מותאמות לצרכי הדיירים, חלק מבתי הרשת מכילים שירותים ומגורים המתאימים במיוחד לציבור הדתי.

כתבות
נוספות

קביעת סיור

אנו שמחים להזמינכם לסיור באחד מבתי הרשת

לתיאום סיור השאירו פרטים

דילוג לתוכן