חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

072-395-3726

דברו איתנו

info@beyahad.co.il

כתבו לנו

קדימה | בני ברק | רמת גן

בקרו אותנו

יום המשפחה2

חגיגות יום המשפחה לדיירים הוותיקים

"יום המשפחה" נחגג השנה ב 1 בפברואר.

בעבר נקרא "יום האם" והוא מתמקד בציון משפחתיות בכלל, האימהות בפרט ומקומן בחברה.
יום זה נועד להדגיש את הקשר בין בני המשפחה ואת מחויבותם ותרומתם המשותפת לתא המשפחתי.

יום המשפחה מצוין בעקבות מותה של הנרייטה סאלד אשר הקימה את ההסתדרות הציונית הדסה, ארגון הנשים הציוניות, וכונתה "אם הילדים".
בית האבות "מרכז סיעוד וותיקים" בבני ברק מציין מדי שנה את יום המשפחה יחד עם הדיירים ומדגיש את חשיבותו , שכן המשפחה היא הגורם המחבר את כולנו, גורם לנו אושר וממלא את ליבנו באהבה.
ביום זה הדיירים יביעו בפני בני משפחתם את איחוליהם ואת אהבתם, הדיירים הכינו סרטון עבור בני משפחתם ובו הם מספרים מהי משפחה עבורם, מהי המשמעות שלה ומה הם מאחלים ליקיריהם.
ביום זה יתקיים שיח על יום המשפחה ויום האם, מדוע מציינים אותו ומהי המשמעות של ציון יום זה.
"מרכז סיעוד וותיקים" רואה את יום המשפחה כהזדמנות לחבר את בני המשפחה שבתקופה כזאת אין באפשרותם להתראות אלא בשיחות וידאו ועל כן זוהי מחווה בעלת משמעות גדולה ועמוקה יותר.
הדיירים נשאלו מהי משפחה עבורם, זוהי תשובתם: "משפחה בשבילי זה עולם ומלואו", "משפחה בשבילי זה מתנה משמיים", משפחה זה אהבה, שמחה, סם החיים", "משפחה זה העוגן שלי".
רשת ביחד מפעילה מוסדות דיור לדיירים סיעודיים באזור המרכז והשרון , בתי הרשת מתאפיינים בטיפול ושירות איכותיים, צוותים מיומנים ומסורים, וסביבת מחייה מוקפדת, אסתטית, נעימה ופונקציונלית, הן בשטחים הפרטיים והן בשטחים הציבוריים. הרשת רואה בשירות לדיירי הבתים שליחות אותה יש לבצע תוך ראיית רווחתו ובריאותו של הדייר כערך ראשון במעלה.

הרשת מונה חמישה בתים, המתאימים לכל קשת האוכלוסיות, ולכולם מכנה משותף שלטיפול מסור ומקצועי. כמו כן, מחלקות המיועדות לתשושי נפש, דמנציה, אלצהיימר, מחלקות סיעודיות מותאמות לצרכי הדיירים, חלק מבתי הרשת מכילים שירותים ומגורים המתאימים במיוחד לציבור הדתי.

כתבות
נוספות

קביעת סיור

אנו שמחים להזמינכם לסיור באחד מבתי הרשת

לתיאום סיור השאירו פרטים

דילוג לתוכן