חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

072-395-3726

דברו איתנו

info@beyahad.co.il

כתבו לנו

קדימה | בני ברק | רמת גן

בקרו אותנו

31.2

חגיגות ראש השנה ברשת ביחד

כבר למעלה משבוע בתי האבות "מרכז סיעוד וותיקים" ו"עטרת רימונים" של רשת "ביחד" בבני ברק כמרקחה, הצוותים השונים מכינים ומתארגנים לקראת החג במחלקות השונות ויש תכונה של התחדשות והתרגשות באוויר.

הוכנו כרטיסי ברכה, אנשי צוות יצאו לקנות את פירות החג.בעוד הרימון, תמר, תפוח ודבש כבר ממתינים.במטבח התכונה רבה, התזונאית והטבח ישבו על התפריט.הטבחים עם רשימת משימות, המקררים מפוצצים מכל טוב והכל לקראת היום הגדול.

החגיגות החלו באירוע פתיחה לראש השנה : הדיירים הוזמנו להתקהל בלובי, הנגנים הגיעו והתפאורה מוקמה במקום.
שירי חג נוגנו, הדיירים קבלו הסבר על משמעות ראש השנה וסמלי החג וגם קיבלו באופן אישי איגרת ברכה עם לב שוקולד שירמז על שנה מתוקה שכולנו מייחלים לה.

הדיירים מספרים: "יש אנרגיה של התרגשות, יש אווירה של לקראת חג בבית. המורל גבוה ואנו מחכים לחגוג יחד עם החברים שלנו והצוות. שיהיה לכולנו שנה טובה ומוצלחת". 

רשת ביחד מפעילה מוסדות דיור לדיירים סיעודיים באזור המרכז והשרון , בתי הרשת מתאפיינים בטיפול ושירות איכותיים, צוותים מיומנים ומסורים, וסביבת מחייה מוקפדת, אסתטית, נעימה ופונקציונלית, הן בשטחים הפרטיים והן בשטחים הציבוריים. הרשת רואה בשירות לדיירי הבתים שליחות אותה יש לבצע תוך ראיית רווחתו ובריאותו של הדייר כערך ראשון במעלה.

הרשת מונה חמישה בתים, המתאימים לכל קשת האוכלוסיות, ולכולם מכנה משותף של טיפול מסור ומקצועי. כמו כן, מחלקות המיועדות לתשושי נפש, דמנציה, אלצהיימר, מחלקות סיעודיות מותאמות לצרכי הדיירים, חלק מבתי הרשת מכילים שירותים ומגורים המתאימים במיוחד  לציבור הדתי.

כתבות
נוספות

קביעת סיור

אנו שמחים להזמינכם לסיור באחד מבתי הרשת

לתיאום סיור השאירו פרטים

דילוג לתוכן