חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

072-395-3726

דברו איתנו

info@beyahad.co.il

כתבו לנו

קדימה | בני ברק | רמת גן

בקרו אותנו

WhatsApp Image 2022-01-19 at 09.48.28

ט"ו בשבט

לרגל חג האילנות הקרב נערכים צוותי בתי האבות "מרכז סיעוד וותיקים"  ו"עטרת רימונים" בבני ברק  מרשת "ביחד" לחגיגות  ט"ו בשבט עם הדיירים הוותיקים.
ט"ו בשבט נחשב ראש השנה לאילנות, בואו מבשר התחלה של שנה חדשה לפירות האילן. ראש השנה לאילנות נקבע בחודש שבט, חודש שבו העצים מחדשים את פריחתם ואת הבשלת פירותיהם. 
ביום זה נהוג לאכול פירות משבעת המינים פרי הארץ.
השנה ט"ו בשבט נחגג ביום ראשון ,16 בינואר , ובתאריך זה יתקיימו  בבתי האבות מגוון פעילויות חוויתיות ומהנות כגון  שתילת עציצים, עבודות יצירה ופעילות עם תבלינים .
 
בבית האבות "עטרת רימונים" תתקיים פעילות עם צמחי תבלין משולבת בהעלאת זיכרונות ודיון על הסיבות לשימוש בתבלינים השונים, צמחי מרפא וסגולותיהם., כל מחלקה  תכין סלט פירות, ריבות ומאפים שונים עם מיצים מפרי הדר שטובים לבריאות ומלאי ויטמינים.
הדיירים שמחים  לקחת חלק בהכנות לקראת ט"ו בשבט ומצפים לחגיגות.
בבית האבות "מרכז סיעוד וותיקים"  ישתלו הדיירים עציצים בסיוע הצוות ויכינו עבודות יצירה  שיקשטו את  המחלקות .

לסיום יחגגו עם פירות יבשים  וקריוקי של שירי ארץ ישראל וט"ו בשבט וברכות שנהוגות בחג.  
אחד הדיירים סיפר : "ההכנות והפעילויות מזכירים לי את העבר, את סדר ט"ו בשבט ואת ההנאה מגידול צמחי תבלין ופרי במרפסת ביתי והשימוש בהם לצרכי הבית".


רשת ביחד מפעילה מוסדות דיור לדיירים סיעודיים באזור המרכז והשרון , בתי הרשת מתאפיינים בטיפול ושירות איכותיים, צוותים מיומנים ומסורים, וסביבת מחייה מוקפדת, אסתטית, נעימה ופונקציונלית, הן בשטחים הפרטיים והן בשטחים הציבוריים. הרשת רואה בשירות לדיירי הבתים שליחות אותה יש לבצע תוך ראיית רווחתו ובריאותו של הדייר כערך ראשון במעלה. הרשת מונה חמישה בתים, המתאימים לכל קשת האוכלוסיות, ולכולם מכנה משותף של טיפול מסור ומקצועי. כמו כן, מחלקות המיועדות לתשושי נפש, דמנציה, אלצהיימר, מחלקות סיעודיות מותאמות לצרכי הדיירים, חלק מבתי הרשת מכילים שירותים ומגורים המתאימים במיוחד לציבור הדתי.

כתבות
נוספות

קביעת סיור

אנו שמחים להזמינכם לסיור באחד מבתי הרשת

לתיאום סיור השאירו פרטים

דילוג לתוכן