חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

072-395-3726

דברו איתנו

info@beyahad.co.il

כתבו לנו

קדימה | בני ברק | רמת גן

בקרו אותנו

26.1

יום טיפוח ויופי לדיירות בגיל השלישי

במסגרת פעילות הפנאי בבית האבות ב"עטרת רימונים" בבני ברק מרשת "ביחד" , ארגן צוות הריפוי בעיסוק יום טיפוח לדיירות הוותיקות.

הנשים התיישבו במעגל עם כיבוד קל ושוחחו עם הצוות על סטיילינג, צבעים אהובים והתאמתן למראה, איפור וטיפוח.הדיירות דיברו על האופנה שהייתה כשהן היו צעירות ואיך האופנה חוזרת כעת.

הצוות הפתיע את הדיירות בדוכני תיקים מסוגים שונים ותכשיטים יפים מתנה לדיירות.היו דיירות שבקשו מניקור ויצאו עם ידיים מטופחות למשעי.בסיום יום הפעילות ההרגשה הייתה טובה מאד , כי בסופו של דבר אישה היא תמיד אישה בכל גיל.

"ביחד" רשת בתי הורים מפעילה מוסדות דיור לדיירים סיעודיים וסיעודיים מורכבים באזור המרכז והשרון , בתי הרשת מתאפיינים בטיפול ושירות איכותיים, צוותים מיומנים ומסורים, וסביבת מחייה מוקפדת, אסתטית, נעימה ופונקציונלית, הן בשטחים הפרטיים והן בשטחים הציבוריים. הרשת רואה בשירות לדיירי הבתים שליחות אותה יש לבצע תוך ראיית רווחתו ובריאותו של הדייר כערך ראשון במעלה.

הרשת מונה חמישה בתים, המתאימים לכל קשת האוכלוסיות, לכולם מכנה משותף של טיפול מסור ומקצועי. כמו כן, מחלקות המיועדות לתשושי נפש, תשושים עצמאים, דמנציה, אלצהיימר, מחלקות סיעודיות וסיעודיות מורכבות מותאמות לצרכי הדיירים, חלק מבתי הרשת מכילים שירותים ומגורים המתאימים במיוחד למגזר הדתי. לפרטים  1800-65-00-65. 

כתבות
נוספות

קביעת סיור

אנו שמחים להזמינכם לסיור באחד מבתי הרשת

לתיאום סיור השאירו פרטים

דילוג לתוכן