חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

072-395-3726

דברו איתנו

info@beyahad.co.il

כתבו לנו

קדימה | בני ברק | רמת גן

בקרו אותנו

P1050157

מאמצים סבא או סבתא ביום המעשים הטובים

לכבוד יום המעשים הטובים שיתקיים ב-16 במרץ, יקיים "מרכז סיעוד וותיקים" של רשת ביחד בבני-ברק, בשיתוף פעולה עם עמותת "רוח טובה" ועמותת "עזר מציון", מגוון פעילויות עם הדיירים, ביניהן כבאים מתנדבים ופעילות של גינון טיפולי. בסיום הפעילות הדיירים יקבלו תמונה שתנציח את הרגע.

בנוסף, בסניף  השני של הרשת בבני ברק "עטרת רימונים", יתקיים פרויקט " אמץ סבתא וסבא". בשיתוף עם בתי ספר מרמת גן, פתח תקווה וקרני שומרון. 

רשת בתי האבות "ביחד" תקיים מספר פעילויות בשני בית האבות בבני-ברק לרגל יום המעשים הטובים 2021, הצוות חשב רבות על דרך לשמח את בני הגיל השלישי שחלקם עריריים ובודדים ללא בני משפחה מבקרים.מאחר וחשבו כי "אין כמו ילדים לשמח את הקשישים", רתמו את צוותי החינוך והתלמידים משלושה בתי ספר, גורדון בפתח תקוה, אושא ברמת גן ולפידים בקרני שומרון ולרגל יום המעשים הטובים התלמידים מכיתות א'- ז' הכינו מכתבים בעברית וברוסית עם ברכות לקשישים, סיפורים על עצמם ועוד. כמות המכתבים שהתקבלה מספיקה לשמח את כל 10 המחלקות בבית האבות.  

הצוות הכין תיבה מיוחדת בדומה לתיבת "דואר ישראל" לשם הוכנסו המכתבים וביום המעשים הטובים יחולקו באופן אקראי בין הדיירים.  בנוסף יתקיימו עוד שלל פעילויות ב"מרכז סיעוד וותיקים" בשיתוף עם  עמותת "רוח טובה" שתרמה עשרות מוצרים לדיירים ועם עמותת "עזר מציון", מתנדבים ממכבי האש, פעילות של גינון טיפולי ותמונה למזכרת מהיום המרגש.

רשת ביחד מפעילה מוסדות דיור לדיירים סיעודיים באזור המרכז והשרון, בתי הרשת מתאפיינים בטיפול ושירות איכותיים, צוותים מיומנים ומסורים, וסביבת מחייה מוקפדת, אסתטית, נעימה ופונקציונלית, הן בשטחים הפרטיים והן בשטחים הציבוריים.

הרשת רואה בשירות לדיירי הבתים שליחות אותה יש לבצע תוך ראיית רווחתו ובריאותו של הדייר כערך ראשון במעלה. הרשת מונה חמישה בתים, המתאימים לכל קשת האוכלוסיות, ולכולם מכנה משותף של טיפול מסור ומקצועי. כמו כן, מחלקות המיועדות לתשושי נפש, דמנציה, אלצהיימר, מחלקות סיעודיות מותאמות לצרכי הדיירים, חלק מבתי הרשת מכילים שירותים ומגורים המתאימים במיוחד למגזר הדתי.

כתבות
נוספות

קביעת סיור

אנו שמחים להזמינכם לסיור באחד מבתי הרשת

לתיאום סיור השאירו פרטים

דילוג לתוכן