חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

072-395-3726

דברו איתנו

info@beyahad.co.il

כתבו לנו

קדימה | בני ברק | רמת גן

בקרו אותנו

27.2

סדנת שזירת פרחים לדיירים הוותיקים

צוות בית האבות "עטרת רימונים" בבני ברק ארגן לדיירים סדנא מרתקת , ססגונית ומהנה עם ערך מוסף .הדיירים הוזמנו לסדנא בהנחיית מריה מז'יבסקי, מורה לקורס שזירת פרחים חיים, שהדגימה להם בפועל איך לארגן סידור פרחים. 

מריה הסבירה לדיירים ולצוות שבשפה טיפולית זה נקרא פלורותרפיה : האופן בו פרחים משפיעים על איכות של חיי האדם. לכל פרח וצמח יש אנרגיה אינדיבידואלית מיוחדת. 

מדעני מחקר הראו שפרחים תורמים לריפוי, ומספקים אפקט טיפולי. הם עוזרים להיפטר מדיכאון, להסיר רגשות שליליים, משמשים לטיפול בהפרעות נפשיות, מייצרים השפעה משקמת ומונעת על הגוף ובנוסף, הם טובים בטיפול במצבי לחץ.לדוגמא, במחלקות שלאחר הניתוח, בהן הוצבו זרי פרחים טריים, צוינה תמונה חיובית של מצבם של החולים הניתוחים: ייצוב לחץ, פילוס הדופק, שיפור במצב הרוח והקלה בעייפות. הדיירים הוותיקים קבלו ספוג ופרחים והחלו לעצב לפי הוראותיה של מריה את הסידור שלהם להנאתם ושימושם. 

"ביחד" רשת בתי הורים מפעילה מוסדות דיור לדיירים סיעודיים וסיעודיים מורכבים באזור המרכז והשרון , בתי הרשת מתאפיינים בטיפול ושירות איכותיים, צוותים מיומנים ומסורים, וסביבת מחייה מוקפדת, אסתטית, נעימה ופונקציונלית, הן בשטחים הפרטיים והן בשטחים הציבוריים. הרשת רואה בשירות לדיירי הבתים שליחות אותה יש לבצע תוך ראיית רווחתו ובריאותו של הדייר כערך ראשון במעלה.

הרשת מונה חמישה בתים, המתאימים לכל קשת האוכלוסיות, לכולם מכנה משותף של טיפול מסור ומקצועי. כמו כן, מחלקות המיועדות לתשושי נפש, תשושים עצמאים, דמנציה, אלצהיימר, מחלקות סיעודיות וסיעודיות מורכבות מותאמות לצרכי הדיירים, חלק מבתי הרשת מכילים שירותים ומגורים המתאימים במיוחד למגזר הדתי. לפרטים  1800-65-00-65.

כתבות
נוספות

קביעת סיור

אנו שמחים להזמינכם לסיור באחד מבתי הרשת

לתיאום סיור השאירו פרטים

דילוג לתוכן