חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

072-395-3726

דברו איתנו

info@beyahad.co.il

כתבו לנו

קדימה | בני ברק | רמת גן

בקרו אותנו

פאזח

פעילות לפיתוח החשיבה בגיל השלישי בבית בקדימה

בבית האבות "הבית לאזרחים וותיקים"  בקדימה יש דיירים  בני הגיל השלישי בעלי תחביב מאתגר ומהנה  "הרכבת פאזלים".

הרכבת פאזלים הוא תחביב פופולרי ונפוץ שמאפשר שעות רבות של הנאה, אתגר וכיף. לכן הוא מתאים למגוון רחב של אנשים וגילאים ולא רק לילדים.  אתגר הרכבת הפאזל יכול  לסייע בפיתוח מיומנויות וכישורים חשובים מאד לכל אדם בכל גיל.

 הרכבת פאזלים היא תעסוקה שגורמת לבני הגיל השלישי הנאה וסיפוק רב ומצריכה מספר תכונות כמו סבלנות והתמדה, ריכוז ותפיסה מרחבית ושאפתנות. לצד ריכוז בחיפוש החלקים הנכונים נדרש דימיון מפותח שמאפשר להבין מה החלק החסר.

אחד הדיירים סיפר : " בכל אתגר של הרכבת פאזל אני חוזר לימים שהייתי נער וחברתי את חלקי הפאזל לתמונה. גם היום קיימת אותה הנאה ומחשבה ובעיקר סיפוק עם קבלת התוצאה כמו אז ". 

-רשת ביחד מפעילה מוסדות דיור לדיירים סיעודיים באזור המרכז והשרון , בתי הרשת מתאפיינים בטיפול ושירות איכותיים, צוותים מיומנים ומסורים, וסביבת מחייה מוקפדת, אסתטית, נעימה ופונקציונלית, הן בשטחים הפרטיים והן בשטחים הציבוריים. הרשת רואה בשירות לדיירי הבתים שליחות אותה יש לבצע תוך ראיית רווחתו ובריאותו של הדייר כערך ראשון במעלה. הרשת מונה חמישה בתים, המתאימים לכל קשת האוכלוסיות, ולכולם מכנה משותף שלטיפול מסור ומקצועי. כמו כן, מחלקות המיועדות לתשושי נפש, דמנציה, אלצהיימר, מחלקות סיעודיות מותאמות לצרכי הדיירים, חלק מבתי הרשת מכילים שירותים ומגורים המתאימים במיוחד לציבור הדתי.

כתבות
נוספות

קביעת סיור

אנו שמחים להזמינכם לסיור באחד מבתי הרשת

לתיאום סיור השאירו פרטים

דילוג לתוכן