חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

072-395-3726

דברו איתנו

info@beyahad.co.il

כתבו לנו

קדימה | בני ברק | רמת גן

בקרו אותנו

P9890266

פעילות סוכות לדיירים בבית בקדימה

סוכה מוארת ושמחה לדיירים הוותיקים בקדימה

בחול המועד סוכות  דיירי המחלקות בבית לאזרחים וותיקים בקדימה, ירדו לסוכה שנבנתה  עבורם.אבי שרעבי, איש צוות בבית,  הסביר להם מה המשמעות של כל אחד מארבעת המינים : אתרוג, לולב, הדס, ערבה והרחיב שנהוג לאגד את ארבעת המינים ולשאת אותם במהלך החג , המצווה מתקיימת בהנפה ונענוע של ארבעת המינים בסדר מיוחד.

הדיירים החזיקו את ארבעת המינים ונהנו מהמפגש ומשירי החג המוכרים שהתנגנו ברקע. בסיום הפעילות סיפר אחד הדיירים: "הישיבה וההתכנסות בסוכה זו יציאה מהשגרה של הפעילות במחלקה, מרגיש שזה חג והאווירה שמחה מאד".    

רשת ביחד מפעילה מוסדות דיור לדיירים סיעודיים באזור המרכז והשרון , בתי הרשת מתאפיינים בטיפול ושירות איכותיים, צוותים מיומנים ומסורים, וסביבת מחייה מוקפדת, אסתטית, נעימה ופונקציונלית, הן בשטחים הפרטיים והן בשטחים הציבוריים. הרשת רואה בשירות לדיירי הבתים שליחות אותה יש לבצע תוך ראיית רווחתו ובריאותו של הדייר כערך ראשון במעלה.

הרשת מונה חמישה בתים, המתאימים לכל קשת האוכלוסיות, ולכולם מכנה משותף של טיפול מסור ומקצועי. כמו כן, מחלקות המיועדות לתשושי נפש, דמנציה, אלצהיימר, מחלקות סיעודיות מותאמות לצרכי הדיירים, חלק מבתי הרשת מכילים שירותים ומגורים המתאימים במיוחד  לציבור הדתי.

כתבות
נוספות

קביעת סיור

אנו שמחים להזמינכם לסיור באחד מבתי הרשת

לתיאום סיור השאירו פרטים

דילוג לתוכן