חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

072-395-3726

דברו איתנו

info@beyahad.co.il

כתבו לנו

קדימה | בני ברק | רמת גן

בקרו אותנו

P1006066

פעילות ספורטיבית לשמירת הבריאות של הדיירים הוותיקים

מדי שבוע הדיירים הוותיקים בבית האבות "עטרת רימונים" בבני ברק  נהנים מפעילויות ספורט מגוונות במרפסת המקום.
הפעילות הספורטיבית כוללת העפת בלונים באוויר, קליעה למטרה, חישוקים ובאולינג ומתקיימתבליווי מוזיקה מהנה ובאווירה כיפית .

פעילות גופנית היא ערך חשוב והכרחי כמעט בכל גיל. היא מחזקת אותנו, שומרת עלינו ומעוררת אותנו.הפעילות הספורטיבית מאפשר לבני הגיל השלישי להישאר פעילים וגמישים גם בגיל מבוגר. היא עוזרת  בכל מה שקשור לכאבי שרירים, שיווי משקל, יציבות ושמירה כללית על רמת אנרגיה גבוהה.

במהלך פעילות גופנית או חברתית קבוצתית הדיירים יוצרים קשרים ומפתחים שיחה עם דיירים אחרים .התוצאה שמתקבלת היא אורח חיים בריא יותר ,שמחת חיים וקשרים חברתיים. הערכים האלו חשובים לשמירה על הבריאות, שמחת החיים .

רשת ביחד מפעילה מוסדות דיור לדיירים סיעודיים באזור המרכז והשרון , בתי הרשת מתאפיינים בטיפול ושירות איכותיים, צוותים מיומנים ומסורים, וסביבת מחייה מוקפדת, אסתטית, נעימה ופונקציונלית, הן בשטחים הפרטיים והן בשטחים הציבוריים. הרשת רואה בשירות לדיירי הבתים שליחות אותה יש לבצע תוך ראיית רווחתו ובריאותו של הדייר כערך ראשון במעלה.

הרשת מונה חמישה בתים, המתאימים לכל קשת האוכלוסיות, ולכולם מכנה משותף של טיפול מסור ומקצועי. כמו כן, מחלקות המיועדות לתשושי נפש, דמנציה, אלצהיימר, מחלקות סיעודיות מותאמות לצרכי הדיירים, חלק מבתי הרשת מכילים שירותים ומגורים המתאימים במיוחד  לציבור הדתי.

כתבות
נוספות

קביעת סיור

אנו שמחים להזמינכם לסיור באחד מבתי הרשת

לתיאום סיור השאירו פרטים

דילוג לתוכן