חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

072-395-3726

דברו איתנו

info@beyahad.co.il

כתבו לנו

קדימה | בני ברק | רמת גן

בקרו אותנו

45316284089601bc733

הדיירת הוותיקה מחפשת את האח החורג שניצל משריפה

מרגלית גול , דיירת בבית האבות "עטרת רימונים" של רשת ביחד מחפשת את יקותיאל, ילד שהוריה אימצו אחרי שהוריו נספו בשריפה, לפני מספר שנים נותק הקשר והיא מבקשת ליצור אתו קשר בפעם האחרונה.

מרגלית גול ,נולדה בירושלים ב-1931, להוריה היו אלו נישואים שניים, פרק ב'. אביה של מרגלית עלה מרוסיה ואימה ממרוקו. אחרי שנולדו להוריה 2 בנות, הם אימצו ילד בן 5 בשם יקותיאל שהוריו נספו בשריפה. 

מרגלית התגייסה לצבא ושירתה בצנחנים בבסיס  סגור, לאחר  הצבא היא חזרה הביתה והכירה את בעלה לעתיד אתו התחתנה בגיל 21 והביאה לעולם שתי בנות. עימן נשארה בבית לתקופה. אולם כשהמצב הכלכלי נהייה מורכב   החליטה לצאת לעבוד כבייביסיטר אצל משפחה אמריקאית. לאחר שנה המשפחה חזרה לארה"ב  ומרגלית החליטה ללכת ללמוד הנהלת חשבונות וקיבלה תעודת מנהלת חשבונות סוג 1. 

מאוד מהר קיבלו את מרגלית לעבודה במשרד החינוך שם עבדה 21 שנים. הקשר עם האח המאומץ יקותיאל נותק מאחר ולפני מספר שנים אחיו של יקותיאל  הגיע ולקח אותו אליו. אימה של מרגלית קיבלה את זה מאוד קשה ובכתה המון. מרגלית ניסתה לחפש אותו, אך ללא הצלחה. כעת היא אומרת שהיא תשמח מאוד אם תראה אותו שוב לפחות פעם אחת, ידוע לה שכנראה עבר להתגורר בפתח תקוה. בשנתיים וחצי האחרונות מרגלית מתגוררת בבית האבות "עטרת רימונים". היא מדווחת שמתייחסים אליה יפה והבנות שלה מגיעות לבקרה כל הזמן. היא חובבת תשבצים, פתרון תרגילי חשבון, לצייר ועבודות תעסוקה שונות שמעבירות את הזמן בנעימים. 

רשת ביחד מפעילה מוסדות דיור לדיירים סיעודיים באזור המרכז והשרון , בתי הרשת מתאפיינים בטיפול ושירות איכותיים, צוותים מיומנים ומסורים, וסביבת מחייה מוקפדת, אסתטית, נעימה ופונקציונלית, הן בשטחים הפרטיים והן בשטחים הציבוריים. הרשת רואה בשירות לדיירי הבתים שליחות אותה יש לבצע תוך ראיית רווחתו ובריאותו של הדייר כערך ראשון במעלה.

הרשת מונה חמישה בתים, המתאימים לכל קשת האוכלוסיות, ולכולם מכנה משותף של טיפול מסור ומקצועי. כמו כן, מחלקות המיועדות לתשושי נפש, דמנציה, אלצהיימר, מחלקות סיעודיות מותאמות לצרכי הדיירים, חלק מבתי הרשת מכילים שירותים ומגורים המתאימים במיוחד למגזר הדתי. לפרטים  1800-65-00-65.

תמונה – קרדיט רשת ביחד
בברכה גל זילברמן ניסים, יחסי ציבור, נייד 052-2952377 מייל nisim.gal@gmail.com

כתבות
נוספות

קביעת סיור

אנו שמחים להזמינכם לסיור באחד מבתי הרשת

לתיאום סיור השאירו פרטים

דילוג לתוכן